Menü

Sevdiğini Geri Getirme Duası

01/01/2018 - Bayan Medyum
Sevdiğini Geri Getirme Duası

Sevdiğini geri getirme duası bir çok kişi veya kişiler tarafından denemiş olup, geri getirme duası  sayesinde artık eski sevgilini geri kazanmanın formülünü kısmen veya tamamen bulunabilir. Ama okunacak  duaları  harfiyen yapmanız gerekmektedir. Başlamadan önce size bir takım sorularım olacaktır, bu sorular doğrultusunda çalışmalarımıza gönül ferahlığıyla başlayabiliriz.

Öncelikle sevgilinizle nasıl ve ne zaman ayrıldınız, hem nasıl ayrıldığınız hem de ne zaman ayrıldığınızın püf noktaları, sevdiğinizin geri dönmesi içeriğinde saklıdır. Eğer aldatma sonucu bir ayrılık ise kesinlikle böyle bir tekrar beraberlik  isteği içine girmenizde tekrar tekrar düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü aldatılmalar herkesin de bildiği gibi kişiye haksızlık edilmiştir ve bu haksızlığı yapan daha sonrasında da yapma olasılığı yüksektir. Çünkü haksızlık her yönde düşünülmesi gereken bir mevzudur. Fakat bazı olaylar vardır ki kişi bilinçsiz şekilde yanlış yapar,. Bazı haksızlıklar varsa ve bunlara rağmen düşünülmesi gereken ciddi bir geçerli nedeniniz yoksa tekrar beraber olmak istemeniz pek doğru olmayabilir. Çünkü beraberken geçirmiş olduğunuz zaman içerisinde böyle bir hatayı yapan kişi tekrar aynı hatayı yapma olasılığı elbette ki oldukça yüksektir.

Ama tartışmanızın ya da ayrılığımızın nedeni aldatma değil de ufak tefek gereksiz ve ya yoktan yere çıkan tartışmalardan dolayı ortaya çıkmış ise sevdiğini geri getirme duasını gönül ferahlığıyla uygulayabilirsiniz. Birde sevgilinizin size karşı eskisi gibi var olan aşkı hissetmesini demiyorsanız ve ya  ilişki tazelemek istiyorsanız  sizlere çok özel ve çok güzel bir sürpriz çalışmalarımı sunabilirim.

Sevdiğini geri getirme duası ne kadar etkilidir??

Sevdiğini geri getirme duası etkisinin en büyük etkisini çıkarmasını sağlayıcısı kişi ve ya şey sizsiniz. Eğer ki kişi bu duayı gerçekten inanmayarak ve hissetmeyerek okursa gerçekleşme olasılığı tabi ki de oldukça düşecektir. Eski sevgilinizi ne kadar çok geri kazanmak istiyorsanız ve ya sevgilinizi o kadar çok geri getirmek istiyorsanız duayı o kadar şiddetli içtenlikle ve etkili bir şekilde okumanız gerekiyor. Ve EN ÖNEMLİSİ SABIRLI OLMANIZ GEREKİR. Bu sevgiliyi geri getirme duasında sabır olabildiğince ön plandadır. Çünkü bekleme süreci size sancılı günler geçirtebilir, anadan geçilir yardan geçilmez diye sözlere dayanarak ve ya  kişilerde yaşanılan yürek sancısı olabildiğince yüksek seviyede olduğundan, insanlarda sabırsızlık çok ön plana çıkabilir. Fakat ne kadar acele ederseniz ve sabırsızlık yaparsanız, sakına göze çöp batar misali size o kadar uzun zamanlarınıza mal olabilir. Fakat HERŞEYİN BAŞI İNANMAKTAN GEÇER.. İnanarak yapılan her şey de başarı olduğu gibi bu tarz manevi yaptırım gücümüzün de öne çıkması için inanarak okumak en önemli kuraldır.  Tekrar not olarak söylüyorum ki sevdiğini geri getirme duası defalarca okunacak ve çok sabırlı olmanız gerekecektir

.

Eminim bu yazıyı okurken bile kendinize şu soruyu soruyorsunuzdur DAHA ETKİLİ BAŞKA BİR DUA BİLENİNİZ VAR MI ?? BEN ÇOK ACI ÇEKİYORUM BANA ACİL BİRŞEYLER LAZIM, BEKLEYEMEM !!!! Çünkü dua çalışmalarım olsun ve diğer manevi uygulamalarım olsun bunu  her bireyde bu sorunu yaşıyorum,^^Hocam daha etkili başka bir şey yapalım mı, kesin olsun hızlı olsun, onsuz ben yaşayamam hocam !! ^^ Unutmayınız ki bazı başa gelen kötü olaylarda br kişiyi ya da olayı çabuk alabora edebilirsiniz fakat kötüden iyiye çevirmek her zaman külfetlidir,sabır gerektirir. Bunu sadece giden sevgilinizi getirme anlamında da düşünmeyin, kısmen hayatımızın içinde yaşadığımız en doğru olgudur. En gerçek, ne kesin şey ALLAH’INDIR ne zaman ki kişi her duada olduğu gibi bunu inanarak ve içtenlikle okursa o zaman her şey de olduğu gibi isteklerine de güneş doğar. Yok diğer şekilde sabırsız ve verilen görevi yerine getirmek istemeyen kim olursa o zaman da olup olmayacağı ve ya sürecine kendisi karar verir. Duanın gerçekleşme sürecini genelde uzun olarak bilirler fakat en gerçek ve en kesin ve en hızlı istek duaların sırrında gizlidir. Bu sırrı pek çoğumuz çözmekte zorlanırız, esasında konuşurken herkes bilir ama hayatımıza uygulamaya geçtiğimizde çoğu kimse de bu irade görülememektedir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + ten =