Menü

Papaz Büyüsü

29/10/2015 - Bayan Medyum
Papaz Büyüsü

  Papaz büyüsü oldukça etkili sonuçlar verebilen büyülerdendir. Birçok amaçla uygulandığı bilinmektedir. Bu kadar etkili olan bu papaz büyüsünün, kişilerin haklı nedenlerine ve masum istekleri doğrultusunda yapılması istense de haklı nedenlerin olmadığı ve tamamen kötü niyetli olarak ta yapılmaktadır. Bu türden bir büyünün amaçlarına örnek vermemiz gerekirse sevdiğini, eşini veya sevgilisini bağlamak isteyen kişiler olduğu gibi ayırma amaçlı, öte yandan kara büyü diyede düşünebileceğimiz yönleriylede tercih edilmektedir. Papaz büyüsü için bir başka bilinmesi gereken konu ise papaz büyüsü bilinen en eski ve aynı zamanda en etkili büyüdür.


Papaz büyüsü nasıl yapılır, yapımında neler kullanılır şeklinde soruların ve bazı sitelerde paylaşımların çoğaldığını takip etmekteyim. Unutmayınız ki büyü veya gizli ilimler çalışması adı üzerinde bazı gizil şeylerin olması gerektiğini düşünmemiz gerekir. Açıkcası büyülerin nasıl yapıldığı ve neler kullanıldığı hakkında detayların paylaşılması son derece yanlıştır. Aksi takdirde anlam ve etkisini yitirebilir.


Birçok farklı sitede papaz büyüleri nasıl yapılır ve papaz büyüsü nasıl bozulur gibi büyü tarifleri mevcut ancak bunların büyük bir kısmı gerçek dışı ve tamamen uydurmadır. Ancak bu konuya dair kısa bir açıklama yapmak gerekirse papaz büyüsü yapmak isteyen kişiye ait bir parça ve parçayı yedirme içirme yöntemiyle sonuç alınacağına dair bilgi vardır. Fakat yedirme içirmeye gerek kalmadan uzaktan da yine bazı gizli ve manevi olgular devreye geçeceğinden, uzaktan her büyü yapıldığı ve sonuçlar alındığı gibi papaz büyüsü yapılabilmekte ve çok etkili sonuçlar verdiği de bilinmektedir.


Papaz büyüleri için birçok açıklamada papazlar tarafından yapılabileceği yanlışıdır. Bir farklı yanlış ise kendileri tarafından yapılan büyünün etkili büyü olduğu ve papaz büyüsünü yapan kişinin ancak papaz büyüsünü bozabilir şeklinde açıklamalara yer vermiştir. Ancak bu gibi ifadeler kullanan kişilerin medyum veya hocalıkla alakası yoktur. Her şeyden önemlisi de son zamanlarda medyumluk adı altında ortaya çıkan, amaçları yalnızca kişileri kandırmak maksadıyla yapan birçok kişinin olduğu ve hızlıca yayılmış olduğu bilinmektedir. Gerçek medyum tarafından yapılan her çalışmanın zahmet, titizlik ve deneyim gerektirdiği gerçektir. Bu yüzden bu konuda çalışma yapmadan medyum hakkında detaylı araştırma yapmanızda muhakkak fayda olacaktır.

   Başka bir deneyimimde ortaya atılan iddia, papaz büyüsünü yalnız papazların yapabileceği doğrultusunda olmuştur.Halbuki papaz büyüsü adını papazlardan almaz ve ya hristiyan büyüleri gibi düşünüldüğünden yine o şekilde adını tamamiyle uygulama biçimi yönünden almıştır.Bilindiği üzere tesirli bir büyüdür, etkisi olduğunca kalıcıdır.

Papaz büyüsünde bilmemiz gereken başka bir hususta, yapılış amaçlarının farklı olduğu yönünde olmasıdır.Bir insana zarar vermek için papaz büyüsü yapılacağı gibi bir insanı kendine bağlamak için ve ya bir insanı kendine aşık etmek, sevgisini kazanmak için de papaz büyüsü yapılabilir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − nineteen =