Menü

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası

01/01/2018 - Bayan Medyum
Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Eski sevgiliyi geri kazanma duası birden fazla sevgiliyi geri getirme duası mevcuttur, bunlardan küçük bir tanesi

Yâ Allah,  Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir

Unutmayın ki bu bir duadır, herhangi bir büyü değildir. Bundan dolayı siz bu duayı okuyarak aslında Allah’tan istekte buluyorsunuz. İsteğinizin yüzde yüz gerçekleşme olasılığı mümkün değildir, en azından bunu okuyun yüzde yüz gerçekleşir gibi kesin cümleler kuramayız, kuran kişilerden de kaçının, onlar asla gerçek bir medyum ya da hoca değillerdir, sizin manevi duygularınızla oynayan vicdansız kişilerden ibarettir. Duaları okuduktan sonra siz isteğinizde bulunacaksınız. Ve eğer ki  eski sevgiliniz size dönmeme konusunda çok ama çok ısrarcı ise bir daha görüşmek istemiyorsa maalesef ki bu dua etkili olmayabilir.

Çünkü bu duayı  okuyarak kimsenin bireysel özgürlüğüne zihinsel ve düşünsel özgürlüğüne asla kesin komutlar verilemez. Sadece duaları okuyarak ona hatırlatmalar ve çağrıştırmalar yaparsınız. Onun kendinizi özlemesini sağlayabilirsiniz. Eski sevdiğini geri getirme duası aslında fark edildiği gibi bir dilek duasıdır. Normal dualardan farklı olmasının tek nedeni çok etkili olmasıdır.

Dua okumadan önce harfiyen uygulamanız gereken bir takım maddeler var. Duanın etkisini, kabul olma olasılığını  yükseltecek maddeler. Nasıl ki her şeyin bir periyodik uygulaması varsa bu sevdiğini geri getirme duasının da kendine göre bir periyodik uygulaması bulunmaktadır. Duayı soldan sağa olmak üzere yazılan doğrultuda okumalısınız. Biraz sağıdan, biraz soldan okuyayım biraz ortadan okuyayım diye bir düşünce içine girmemelisiniz. Bunu söyle düşünün, Bu dua bir şifreleme türü şifreyi doğru girmek çok önemli aksi halde mesajınız istenilen yere iletilemez, sevdiğinizin gönül penceresinin şifresi hata verir, açılmaz..

sevdiğini geri getirme duası düzenli yazıldığı sıraya göre okuyoruz. Bunun haricinde bu duayı tam tamına belirtilen kadar okumalısınız. Belirlenen adet kadar okuduktan sonra isteğinizi belirtiyorsunuz. İsteğiniz eski sevgiliniz ile tekrardan mutlu bir şekilde bir araya gelmek. Yapacağınız işlem sadece bu kadar. Bu duayı defalarca kez okuyabilirsin ve sadece eski sevgilini geri getirmek için değil. Farklı amaçlar içinde de bu dilek duasını okuyabilirsiniz. Çok etkili bir dua olduğunu söylemek istiyorum. Umarım ki ve inşallah yaşamış olduğunuz kötü olaylardan sonra eski sevgilinizle tekrardan kavuşarak bir araya  gelmenizi diliyorum.

Eski Sevdiğini Geri Getirme Duası

Sizlere Büyük tavsiyeler

Şimdiye kadar ki yazdığım yazılarda eski sevdiğini geri getirme duası en azından bir kereliğine olsun yapmanızı istiyorum. Bunun haricinde size çok özel bir tavsiyede bulunmaktan kendimi alıkoyamam. Yazımın başında da söylediğim gibi daha hızlı çabuk bir yöntem var mı?  Böyle bir yöntem bulunmakta fakat genellikle bu tür dualar İnternet ortamında yayımlanmamaktadır. Çünkü etkisi çok büyük dualardır. Bu bahsettiğim etkili duaları sevdiğini geri getirmek  içinde kullanabilirsiniz. Günlük yaşamınızda yaşamış olduğunuz bazı sorunların çözümlenmesi içinde kullanabilirsiniz.

Bu dualardan birine nasıl ulaşacağınızı biliyorum. Medyum Elife Hoca kaleminden En etkili aşk duaları el kitabım çok yakında çıkmaktadır, öncesinden sizlere hızlı şekilde etki edecek dualar için, detaylar için MEDYUM ELİFE HOCAYLA irtibata geçebilirsiniz.. Bu kitap uzun dönemden bu yana en ince ayrıntısına göre düşünülmekte olup, hizmete en iyi şekilde sunulmak istenmektedir. Kitabı çok yakından, sıkı sıkı takip ediyorum, şimdiye kadar ki tecrübelerimden olsun geçmiş zamanlardaki bana bu mesleği yapmamdaki engin bilgilerini kazandıran değerli hocalarımdan olsun yıllardır biriktirdiğim beyin kütüphanemi sizlere sunmakta gurur duyarım. Ve binlerce insan bu hazırladığım kitabımın içeriğinde bulunan bilgileri kullanarak, eski sevgililerini en etkili şekilde geri kazanmışlardır. İçeriğindeki duaları bu sitenin dışında bulmanız pek mümkün değildir. Etkileri çok yüksektir. Ve bir çok seçenek bulunmaktadır.

Örneğin eski sevgilinizin rüyasına girme duaları, sevgiliyi bağlama duaları, sevgiliyi mecnun etme duaları, sevgiliye güzel görünme duaları, eşini kazanma duaları, sevgiliniz ve ya eşinizin hayatında bulunan başka bir kadın mağduru yaşıyorsanız bundan kurtulma duaları, ayrılan eşleri birleştirme duaları bunun gibi çok fazla konu bulunmaktadır. Bu sayede duaları tekrarlayarak okuyabilme imkanınız olacak, bir şekilde onu kendinize bağlamanız mümkün olacaktır. Bazı uygulamalarda vardır ki tek başına fayda etmemektedir, muhakkak bir eksik vardır işte o zamanlar medyum hocalara ihtiyaç duyulmaktadır. Medyum kişi tamamiyle kendini Allah yoluna adamış kişi olmalıdır, kötü ve art düşünceden uzak kişinin amacına hizmet edecek davranışlarda bulunmalıdır. Ama unutmayın ki bunlarda bir duadır, büyü değildir. Hiç kimse size yüzde yüz garanti veremez, garanti veren medyum ve ya medyumlardan uzak durunuz. GARANTİ YALNIZ VE YALNIZ ALLAH’A AİTTİR. Unutmayın ki bu duaların veya bu uygulamaların garantileri her daim sizsiniz. Ne kadar çok inanırsanız o kadar çok gerçekleşme olasılığını arttırırsınız. Eski sevdiğini geri getirme duaları her zaman Allah’la insan arasında bir köprü olmuş, doğrudan Allah’ın yüce divanına ulaşan tek gerçeklerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × four =