Menü

Aşk Büyüsü

01/01/2018 - Bayan Medyum
Aşk Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü

Aşk büyüsü aşık olduğunuz kişinin sizi sevme olasılığının olmadığı gerçeğinin farkına vardığınızda,daha önce sevipte artık sizi sevmediği zamanlarda, daha önce sizle beraberken terk edilmişseniz, eşinizle aranızda soğukluk olduğunda,sevgililer arasında muhabbet sağlamlığı doğrultusunda, kısacası partnerinizin size olan aşkı ve sevgisini fzlalaştırmak ve sağlamlaştırmak için son çare olarak yapılabilecek büyüdür.

Aşık edip bağlamak amaçlı yapılacak güçlü büyü ve dua yöntemleri vardır

sevdiğim adamı yada sevdiği erkeği kendine aşık etme büyüsü, sevdiği kadını kendine aşık etme büyüsü, sevdiğini aşık etme büyüsü de  denilebir.

Aşk büyüsü veya aşk büyüleri yaptırmak sevdiğiniz bir kimsenin size gerçek aşk ile yaklaşması, sizden etkilenerek ilgi ve sevgi duyması amaçlıdır. Bu doğrultuda aşk büyüsü çok etkili olan bir büyü çeşididir.

Aşık etme büyüleri, sevgi büyüleri,En tehlikeli aşık etme büyüsü, en etkili aşık etme büyüsü, en tesirli aşık etme büyüsü, aşık etme büyüsü, aşk büyüsü, sevdiğinden ilgi görme büyüsü, sevgiliyi kör kütük aşık etme büyüsü, sevdiğini mecnun etme büyüsü, sevdiğini divane etme büyüsü, sevgiliye kendini gösterme büyüsü, sevgiyi artıran büyü

EN ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜ

AŞIK ETME BÜYÜSÜ

Adet kanı büyüsü, bayanın adet döneminin  ilk birinci ve ya ikinci günü yapılan etkili bir aşık etme büyüsüdür.Kişiler tarafından en çok bilinen ve tesirinin yüksek olduğu inancında olduğu düşünülen büyü adet kanı büyüsüdür.Çoğu kimse adet döneminde bir küp şekere maruz edip erkeğin çayına katınca büyünün tutacağını olacağını düşür, HALBUKİ SON DERECE YANLIŞTIR. en çok dikkat edilmesi gereken bir büyü olup,gelişigüzel kulaktan dolma bilgilerle adet kanı büyüsü olmak üzere hiçbir büyü çeşidini kişi yapmamalıdır.Ufak bir uygulama hatası ve ya bilgi yanlışı kişiyi tersine de dönüştürebilir.Tek başınıza bir ehli medyum yardımı almadan lütfen denemeyiniz.

Büyü yapımına akşam gün batımında başlanıp  büyü gece yarısı tamamlanmak üzere doğru bir vakit seçilir.Genelde büyü uygulamaları genelde  gece içinde başlanıp bitirilmesi gerekir. Dikkat çekmek gerekirse genelde büyü diyorum,bütün büyüler farklı şekiller ve zamanlarda da olabilir.Eğer büyü uygulaması biri veya ufak bir noktası yanlış yapılırsa büyü tutmaz ve sonraki adet dönemine kadar beklemek zorunda kalınabilir.

Asıl adet kanı büyüsünde büyü malzemesi olarak kumaş parçaları ve bir adet çakıl taşı kullanılır denilir, halbuki bir vefk hazırlanır gibi adet kanıyla yazılacak olan muskalar hazırlanır,bunlar farklı sarmalamalar içinde belirli şekillerde belirli yerlere gömülür ve ya istenilen yere konur.Bununla beraber adet kanı büyüsü harekete geçmiş olur ve tutmaya başlar.

Bu büyünün en tehlikeli tarafı büyü uygulamasının kişilerde yanlış bilinmesidir. Kimilerine göre güya kadının adet kanından az bir miktar bir içeceğin içine katılarak erkeğe içirilecek şekilde uygulanması herşeyi çözeceğine, Adet kanını içen erkeğin kadına deli divane aşık olduğuna inanılmaktadır.

Bu uygulama esas olan adet kanı büyüsünde yoktur. Üstelik bu tarz bir davranış erkeğin sağlığını ciddi biçimde olumsuz etkileyebilir. Çünkü adet kanı içinde insanın sağlığına zarar verecek çok sayıda zararlı madde bulunmaktadır.Çoğu erkek bu konuda hastaneye bile gittiği anlaşılmıştır.

Mum Büyüsü: Bir mum üzerine istenen kişinin ismi ve annesinin isimlerinin Arapça olarak yazılması ve daha sonra bazı dua ve Esmaların okunmasıyla birlikte mumun yakılarak tutulması mum büyüsü için doğru uygulamadır denilebilir. Belirlenen gün ya da gece de, belirtilen saatte mum yakılır ve farklı okumalar sonrasında dilek tutularak mum sönünceye kadar kendi haline bırakılarak yapılan büyü çeşidi mum büyüsüdür. Büyüyü yapan kişinin belirttiği süre boyunca işleme devam edilmektedir.

41 Dikiş büyüsü-Düğüm Atarak Âşık Etme Büyüsü: Büyü yapılmasına uygun olan bir iplik, yine büyüye uygulanan dikiş atma ve ya düğüm atma şeklinde belirli ayetleri ve dualarıyla taçlandırılarak yapılan büyü çeşididir.

 Aşk Vefki – Tesirli Aşk Tılsımları-Tılsılı vefkler

“Aşk vefki” bir kişiyi aşık etmek amacıyla kullanılan büyü sözleri, büyü sözcükleri,ebced hesabına uygun çıkan büyü rakamlarıyla yapılan bir çeşit muskaya benzeyen, vefk kağıdı veya vefk kumaşına, vefk mürekkebiyle hazırlanmış olan tılsımlı öbekelerle işlenmiş vefke aşk vefki denir. Vefk dediğimiz bu kumaş ve kağıtlar büyü yapmak için kullanılan kuvvetli araçlardır. Vefkler aracılığıyla bir kişinin içindeki duygular ele geçirilebilir, kontrol altına alınabilir o kişinin buna karşı koyma şansı çok azdır.

Büyülerde vefk kullanılması, Büyünün etkisini kat kat arttırır, Etkisi daha uzun sürer.

Vefk aracılığıyla büyü yapılan birisi önceden nefret duygusu hissettiği bir kişiye hayranlık duymaya başlayabilir. Aşk duygusunun tohumlarını büyü yapan kişi, büyü yaptığı kişinin kalbine eker.

Sevdiğiniz kişiye aşk vefki, aşk vefki,sevgi vefki, muhabbet vefki, bağlama vefki, muhabbeti ebediyye vefki, aşk bağlama vefki, bağlama vefki,muhabbeti celbiyye vefki

Sevdiğim kişiyi köpek gibi kör kütük aşık etmek, aşk tılsımı aşk vefki yaptırmak, aşkımı kendime bağlamak için büyü yaptırmak istiyorum,Yapılmış olan aşk büyüsü bozdurmak istiyorum diyorsanız medyum ELİFE hocamızı arayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 + ten =